Polepy okien a dverí

Celoplošné reklamné polepy

Peroforovaná (one vison) fólia, ktorá umožnuje pohľad s interiéru do exteriéru. Lepí sa spravidla zvonka na okno. Vhodná aj na dopravné prostriedky. Zadné okná áut, reklamy na autobusoch, električkách a pod. Zo zadnej strany je fólia čierna – z pohľadovej vzdialenosti väčšej ako cca 1 m fóliu vďaka jej dierkam nie je vidno.

Permanentná fólia zabraňuje priehľadnosti okna a čiastočne prepúšta svetlo. Zo zadnej strany môže byť fólia šedá alebo biela.

Block out je fólia ktorá úplne zabraňuje prenikaniu svetla.

Čiastočné polepy

Texty, logá a pod. sa vyrábajú s nepriehľadnej fólie ktorá sa spracováva plotrom a následne lepí na okno.
Možnosť použiť krikľavné farby (Výpredaj, Zľavy)

Dekoračné polepy

Pieskovaná fólia imituje pieskované sklo, často využívaná ako dekoračná, ako v interiéry aj exteriéry. Možnosť vyrezania loga, kedy je okno celé zapieskované a logo tvorí samotné číre sklo.
Často využívané v občianskych budovách kde je potrebné zabrániť priehľadnosti okna ale je potrebné zanechať prenikanie prirodzeného svetla.

Solárne fólie

Sú špeciálne priehľadné fólie ktoré redukujú prenikanie svetla, a tepla. Možnosť použiť fólie ktoré redukujú škodlivé UV žiarenie o viac ako 90% čím spomalia napr blednutie nábytku v interiéry.
Najvyššie triedy proti-tepelných fólií redukujú až 70% solárneho tepla. Často používané pri budovách s veľkými oknami, kde sa budova prehrieva a je nutné znížiť teplotu inak ako klimatizáciou.